دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2085 نمایش بزرگتر

دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2085

محصول جدید

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2085 چندکاره بوده و شامل پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی و فکس می باشد و آشنایی با طرز کار این دستگاه چندین هدف مختلف را برای شما تأمین نموده و علاوه بر آسان تر کردن روند کار از اشغال فضای بیشتر نیز جلوگیری می نماید. 
در این سری از فکس های پاناسونیک امنیت و جلوگیری از افشاء اطلاعات کاربران لحاظ شده است. برای مثال در هنگام شماره گیری مستقیم از شما خواسته می شود تا یکبار دیگر شماره را قبل از ارسال فکس وارد کنید. فکس KX-MB2085 به شما این امکان را می دهد تا شماره گیری مستقیم را مسدود کرده و کاربران تنها با شماره گیری خودکار اسناد را ارسال کنند. حالت On-screen Address Confirmation نام ثبت شده را قبل از ارسال فکس بر روی LCD نمایش می دهد. 
در این مدل فکس شما می توانید برای هر دپارتمان کد تعریف کرده و با تعیین محدودیت برای آنها تنها به واحد های مجاز اجازه ی پرینت و کپی دهید، بدین ترتیب به راحتی می توانید گرفتن پرینت و کپی توسط کاربران را مدیریت نمائید. 
امکان پیش نمایش فایل ها قبل از پرینت به شما اجازه می دهد سربرگ، پاورقی و برگه سفید به اسناد خودتان اضافه کنید. در مواقعی که احتیاج به جزئیات تصاویر ندارید می توانید تا 16 صفحه را تنها در یک کاغذ چاپ کرده و با این روش نیز از چاپ کاغذ اضافی جلوگیری کنید. همچنین در صورتی که مایل به چاپ تصاویر بزرگ باشید با استفاده از قابلیت Poster Printingهر قسمتی از آنها را در یک صفحه چاپ کرده و بعد مونتاژ نمائید. 
دستگاه فکس KX-MB2085 قابلیت اسکن رنگی داشته و به کمک نرم افزار Readiris 7 OCR می تواند متون شما را به متن قابل ویرایش و یا یک فایل PDF تبدیل کند. 

ویژگی های دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2085 :
-    صفحه نمایش LCD دو خطی
-    حجم حافظه 32 MB
-    محفظه کاغذ 250 برگی
-    سرعت چاپ 26 صفحه در دقیقه
-    وضوح چاپ 600.600 dpi
-    قابلیت ارسال اسکن رنگی به PC از طریق پورت USB
-    تغذیه خودکار 20 برگی
-    سرعت ارسال فکس 33.6 kbps
-    دفترچه تلفن 100شماره ای
-    امکان شماره گیری سریع (6 شماره)
-    قابلیت اتصال به PC از طریق پورت USB

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2085

دستگاه فکس لیزری مدل KX-MB2085